Na ratunek 112: Chciał zostać złotą rączką, poraził go prąd (566)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Adam po utracie pracy w wydawnictwie postanawia zostać złotą rączką. Zatrudnia się w firmie budowlanej. Okłamuje szefową, że skończył technikum elektroniczne. W trakcie remontu razi go prąd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Adam po utracie pracy w wydawnictwie postanawia zostać "złotą rączką". Zatrudnia się w firmie budowlanej. Okłamuje szefową, że skończył technikum elektroniczne. Podstaw elektroniki uczy się z internetu. W trakcie remontu mieszkania razi go prąd. Adam spada z drabiny i łamie sobie kręgosłup. Jego szefowa dzwoni pod numer 112 i wraz z operatorem pomaga pracownikowi. Dochodzi jednak do kolejnego wypadku. Adam zostawił bowiem na podłodze źle zabezpieczoną puszkę z olejem do drewna.

Zobacz także

Ładuję...