Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1338

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maks pragnie uleczyć złamane serce po rozstaniu z dziewczyną. Dowiaduje się o seks kamerkach. Szybko traci głowę dla Patrycji. Zaczyna się potajemnie z nią spotykać. Siostra odkrywa jego sekret.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

18-letni Maks jest zadowolony, że ma partnerkę, której zazdroszczą mu koledzy. Pewnego dna nakrywa ją jednak z innym. Przestają być parą, a załamany chłopak pragnie szybko kogoś poznać, by uleczyć złamane serce. Korzysta z aplikacji randkowej, ale bez rezultatu. W domu podsłuchuje rozmowę rodziców. Matka opowiada ojcu, że koleżanka z pracy przyłapała narzeczonego na korzystaniu z seks kamerek. Maks decyduje się pójść za przykładem mężczyzny. Jak się wkrótce przekonuje, może tam spędzać czas z dziewczynami, które spełniają życzenia za drobne kwoty. Szybko traci głowę dla Patrycji. Wybranka opowiada mu o swojej trudnej sytuacji - ma ojca alkoholika oraz zahukaną matkę. 18-latek zaczyna się potajemnie z nią spotykać. Jakiś czas później siostra nastolatka, Julia, odkrywa jego sekret. Szantażuje brata, a on zgadza się na jej warunki. Jednocześnie Maks, powodowany zazdrością, namawia Patrycję, żeby zmieniła źródło zarobku. Tymczasem o wszystkim dowiadują się rodzice.

Zobacz także

Ładuję...