Na ratunek 112: Wymuszona angina (565)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Agnieszka mieszka z nastoletnim synem. Michał nie wie, że jest owocem gwałtu, którego dopuścił się na matce kolega ze studiów. Pewnego dnia dawny oprawca zjawia się u niej. Wyznaje Michałowi prawdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Agnieszka mieszka we Wrocławiu wraz ze swoim nastoletnim synem. Michał nie wie, że jest owocem gwałtu, którego dopuścił się na jego matce kolega ze studiów. Pewnego dnia dawny oprawca kobiety staje w progu ich mieszkania. Agnieszka wyprasza mężczyznę, ten jednak zaczyna ją nachodzić. Jakiś czas później kobieta znajduje list, w którym znajomy wyznaje Michałowi swoje winy i błaga go o wybaczenie. Agnieszka nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej oprawca tak desperacko szuka kontaktu z synem. Nie mogąc skontaktować się z Michałem, przerażona dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...