Receptura (6)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zosia podejmuje decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Podąża za głosem serca. Z jej wyborem muszą się zmierzyć Tomek i Andrzej. W dzienniku Marii znajduje się jeszcze jeden sekret związany z Kielicz.

Oglądaj w telewizji

Nd 14.08 6:00
TVN Fabułalogo

Opis

Młoda studentka architektury Zosia (Zofia Wichłacz) niespodziewanie wpada na trop rodzinnego sekretu. Przekonuje się również, że miłosne dylematy mogą wykraczać poza czas. Pewnego dnia znajduje dziennik swoje prababki Marii Kielicz (Agnieszka Więdłocha). Czytając go, przenosi się do 1936 roku i poznaje jej losy. To samotna matka, która uzyskała dyplom z architektury. Zjawia się w międzywojennej Warszawie, gdzie zamierza rozpocząć nowe życie. Otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla (Jacek Koman). Szybko zdobywa zaufanie szefa, Stopniowo poznaje różne tajemnice najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie. Niestety, odnalezienie rodzinnej pamiątki wpędza też Zosię w kłopoty. Staje się częścią gry, w której każdy może być przyjacielem lub wrogiem...

W tym odcinku

Zosia podejmuje decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Podąża za głosem serca. Z jej wyborem muszą się zmierzyć Tomek i Andrzej. W dzienniku Marii znajduje się jeszcze jeden sekret związany z Kielicz. Zosia kieruje się wskazówkami od Kazimierza. Tymczasem Barcz traci grunt pod nogami. Rok 1936. Za złodziejem receptury ruszają Maria, Michał i Jan Wedel. Dochodzi do tragedii... Jan chce uhonorować pamięć swojej pracownicy. Natrafia na przeszkody.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...