Hawaii 5.0: Ke Kinohi (13)

serial kryminalny USA 2010-2011
zdjęcie

W skrócie

Po porwaniu Mary Ann McGarrett detektywi zaczynają podejrzewać, że w morderstwo matki Steve'a może być zamieszana japońska mafia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Hawaii 5.0 to nowy wydział stanowy policji federalnej, który stawia sobie za zadanie uwolnienie Hawajów od zbrodni. Ekipą dowodzi zdeterminowany w swej pracy detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin). Wśród jego podwładnych jest detektyw Danny "Danno" Williams (Scott Caan), policjant świeżo przeniesiony z New Jersey, który zdecydowanie woli drapacze chmur od nasłonecznionych wybrzeży. W drużynie jest także Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), detektyw policji pracujący już niegdyś w Honolulu, były protegowany ojca McGarretta, niesłusznie oskarżony przed laty o korupcję. Do zespołu dołącza także kuzynka China, piękna i nieustraszona Kono Kalakaua (Grace Park). Ta będąca świeżo po akademii policyjnej rodowita mieszkanka Hawajów za wszelka cenę pragnie pozyskać sobie miejsce wśród elity wydziału.

W tym odcinku

Trzej zamaskowani mężczyźni włamują się do domu McGaretta i kradną pudełko zawierające materiały dotyczące śledztwa w sprawie morderstwa jego matki. Mary zostaje uprowadzona. Udaje jej się zadzwonić do McGaretta z bagażnika samochodu, którym wiozą ją porywacze. Ekipa rusza w pościg za autem. Okazuje się, że porywacze są członkami jakuzy. Policjanci podejrzewają, że japońska mafia może stać również za zabójstwem matki McGaretta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...