Hawaii 5.0: Po'ipu (9)

serial kryminalny USA 2010-2011
zdjęcie

W skrócie

Członek służb bezpieczeństwa zostaje zamordowany. Próbował on zdemaskować plany zamachu na dyktatora przybywającego na ważne międzynarodowe spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Hawaii 5.0 to nowy wydział stanowy policji federalnej, który stawia sobie za zadanie uwolnienie Hawajów od zbrodni. Ekipą dowodzi zdeterminowany w swej pracy detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin). Wśród jego podwładnych jest detektyw Danny "Danno" Williams (Scott Caan), policjant świeżo przeniesiony z New Jersey, który zdecydowanie woli drapacze chmur od nasłonecznionych wybrzeży. W drużynie jest także Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), detektyw policji pracujący już niegdyś w Honolulu, były protegowany ojca McGarretta, niesłusznie oskarżony przed laty o korupcję. Do zespołu dołącza także kuzynka China, piękna i nieustraszona Kono Kalakaua (Grace Park). Ta będąca świeżo po akademii policyjnej rodowita mieszkanka Hawajów za wszelka cenę pragnie pozyskać sobie miejsce wśród elity wydziału.

W tym odcinku

Członek służb bezpieczeństwa zostaje znaleziony martwy w pokoju hotelowym. McGarrettowi pomaga w śledztwie dawny kolega z oddziału SEAL, Nick Taylor. Wkrótce odkrywają, że w sprawę zamieszana jest płatna morderczyni Erica Raines, która działa na zlecenia CIA. Okazuje się, że zamordowany próbował zdemaskować plany zamachu na dyktatora przybywającego na ważne międzynarodowe spotkanie. McGarrett jest zaskoczony, gdy wychodzi na jaw, kto stał za spiskiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...