Szpital | sezon 12 odc. 846

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po opiekę doktora Jarosza trafia chłopak ugryziony przez pająka. Uczestniczył w biegu terenowym z nowym partnerem matki. Kobieta wciąż kocha męża, ale nie potrafi mu wybaczyć, że odszedł do kochanki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Po opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia chłopak ugryziony przez pająka. Uczestniczył w biegu terenowym z nowym partnerem matki. Kobieta wciąż kocha męża, ale nie potrafi mu wybaczyć, że odszedł do kochanki. Ojciec nastolatka chce odzyskać rodzinę. Pacjent mu w tym pomaga, ponieważ pragnie połączyć rodziców. Jednocześnie doktor Anna Nowicka zajmuje się 6-latką pod wpływem narkotyków. Jej wujek produkuje tabletki w domu, a dziewczynka przypadkowo zażyła produkt. Sprawca wypadku martwi się o siostrzenicę. Za namową kolegi dilera postanawia jednak zataić prawdę przed lekarzami. Wkrótce stan dziecka ulega pogorszeniu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...