Troje pod przykrywką (11)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

W życiu Karoliny pojawia się ktoś z przeszłości. Szuka on kontaktu z jej córką, Anią. Zaniepokojona agentka zawiadamia o sprawie swojego szefa. Tymczasem do mieszkania Gawlików zakrada się złodziej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po tym jak zostali aresztowani i usunięci z policji, bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Pewne nieoczekiwane spotkanie sprawi, że los znowu się do nich uśmiechnie.

W tym odcinku

W życiu Karoliny pojawia się ktoś z przeszłości. Szuka on kontaktu z jej córką, Anią. Zaniepokojona agentka zawiadamia o sprawie swojego szefa. Tymczasem do mieszkania Gawlików zakrada się złodziej. Jeden z braci zostaje ranny, ale na pomoc rusza drugi, obezwładniając napastnika. Marek i Staszek muszą dowiedzieć się, czego szukał sprawca. Szybko okazuje się, że włamywacz jest powiązany z Basią, sympatią Staszka, a dziewczyna celowo trafiła wcześniej do ich mieszkania. Kluczem do rozwiązania zagadki jest poprzedni lokator, a nagrodą - ukryty skarb. W agencji czeka na pracowników kolejne zadanie. Mają we czwórkę zdjąć szpiega wystawionego przez Agencję Wywiadu. Szykuje się akcja pod przykrywką i przebieranka w barze szybkiej obsługi. Jeden z braci zostaje hot-dogiem, drugi sprawdza się w obsłudze klienta.

Występują

Twórcy

Ładuję...