Lombard. Życie pod zastaw 9 (476)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria ma problemy kardiologiczne. Rokowania nie są dobre. Syn Filip i jego żona, Lucyna, postanawiają przeprowadzić remont w swoim domu, aby wygospodarować dla niej pokój. Oddają do lombardu toaletkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Sędziwa Maria Daniłowicz ma poważne problemy kardiologiczne. Rokowania nie są zbyt dobre. Syn Filip i jego żona, Lucyna, postanawiają przeprowadzić remont w swoim domu, aby wygospodarować dla niej wygodniejszy pokój. Podczas pracy znajdują toaletkę w starym stylu. Ziomecki ogląda zostawiony w lombardzie mebel i znajduje listy, otrzymane i napisane przez Marię. Andżelika kontaktuje się w tej sprawie z Lucyną. Lipacka została porzucona przez męża, podróżnika. Postanawia pozbyć się pamiątek po nim. Wśród przedmiotów przyniesionych do lombardu jest tajemniczy instrument w papuaskie wzory. Lipacka twierdzi, że gwarantuje on szczęscie w miłości. Roman postanawia sprawdzić prawdziwość tej hipotezy. Żołnierze Sanak od kilku dni śledzą Andżelikę. Mariusz postanawia wziąć sprawy we własne ręce.

Występują

Twórcy

Ładuję...