Na ratunek 112: Libido (629)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grzegorz przyłapuję żonę na zdradzie i żąda rozwodu. Jakiś czas później poznaje Karolinę. Kupuje tabletki wzmagające potencję. Po zażyciu kilku na raz zaczyna odczuwać silne bóle w klatce piersiowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Grzegorz jest mężem Doroty i odnoszącym sukcesy zawodowe biznesmenem. W dniu rocznicy ślubu zastaje żonę w łóżku z innym mężczyzną. Żąda rozwodu. Jakiś czas później zauważa, że nieznajoma kobieta udziela pomocy ofierze wypadku. W ten sposób poznaje Karolinę. Niebawem zamieszkują razem. Mężczyzna, który bardzo chce się popisać przed młodszą o ponad 10 lat kochanką, kupuje tabletki wzmagające potencję. Po zażyciu kilku na raz zaczyna odczuwać silne bóle w klatce piersiowej i osuwa się na podłogę. Przerażona Karolina dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...