M jak miłość | odc. 1614

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil nadal flirtuje z Anitą. Mężczyzna wydaje się coraz bardziej nią oczarowany. Postanawia zaoferować przyjaciółce zamieszkanie razem. Piotrek martwi się, że stracił swoją dotychczasową formę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kamil w dalszym ciągu flirtuje z Anitą. Mężczyzna wydaje się coraz bardziej nią oczarowany. Postanawia zaoferować przyjaciółce zamieszkanie razem. Najpierw jednak prawnik zamierza zaprosić swoją sympatię na kilka dni do Grabiny. Anita jednak, pochłonięta przeprowadzką, odmawia wyjazdu. Agnieszka uważa, że Gryc powinien wyjechać ze swoją córką na wakacje, do czasu gdy policja schwyta zagrażającego ich życiu mordercę. Tymczasem, gdy Pola wręcza Anicie tajemniczy notes, który znalazła w nowym domu, kobieta nagle znika bez śladu. Z kolei Piotrek martwi się, że ostatnimi czasy stracił swoją dotychczasową formę. Werner zauważa u siebie narastające problemy z koncentracją. Nie potrafi skupić się zarówno w pracy, jak i w domu. Marszałek przygląda się poczynaniom Wieśka, który ostatnio wylał do ogrodu Zduńskich płyn o nieprzyjemnym zapachu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...