M jak miłość | odc. 1605

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dawid nadal jest w szpitalu. Pogrąża się w rozpaczy i odrzuca pomoc Basi, która próbuje go pocieszyć. Leon decyduje się na związek z Olą. Zofia próbuje tytoniu męża. Nie ma pojęcia, że to marihuana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Dawid nadal jest w szpitalu. Pogrąża się w rozpaczy i nie potrafi zapanować nad strachem. Odrzuca pomoc Basi, która próbuje go pocieszyć. Wdaje się też w kłótnię z ojcem. Zdradza Jaszewskiemu, że zna rodzinny sekret. Maria stara się wesprzeć załamanego Mariusza. Leon decyduje się na związek z Olą. Perspektywa założenia rodziny wcale jednak go nie cieszy. Kieruje się tylko poczuciem obowiązku. Mimo to Ula stara się zeswatać przyjaciółkę z Tadeuszem. Wieczorem Ola czyta miłosny list od sadownika. Kisielowa próbuje tytoniu męża. Nie ma pojęcia, że tak naprawdę jest to marihuana. Zaniepokojeni jej dziwnym zachowaniem Ula i Bartek zabierają seniorkę do Rogowskiego. W przychodni zjawia się policja. Zosia, wciąż pod wpływem narkotyków, trafia do aresztu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...