M jak miłość | odc. 1604

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Damian chce pozbyć się Wareckiego ze szkoły. W imieniu Ani wysyła do polonisty skandaliczne e-maile. Franka wypytuje Kingę o związek Majki i Pawła. Przyjaciółka opowiada jej szczegóły ich rozstania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Damian nie ustaje w wysiłkach, by pozbyć się Wareckiego ze szkoły. W imieniu Ani wysyła do polonisty e-maile o skandalicznej treści. Wynika z nich, że nauczyciel ma z nastolatką romans. Chłopak upewnia się, że wiadomości dotrą do dyrektora. Liczy, że Adam zostanie zwolniony. Warecki, nieświadom intrygi nastolatka, o wszystko oskarża uczennicę. Franka prosi Kingę o pomoc w wyborze ślubnej kreacji. Korzystając z tej sposobności, pyta Zduńską o związek Majki i Pawła. Przyjaciółka opowiada jej szczegóły ich rozstania. Chojnacka nadużywa dobroci góralki. Czuje się już w bistro jak u siebie. Korzysta z pierwszej okazji i wyjaśnia Zduńskiemu, dlaczego tak długo się nie odzywała. Prosi go o wybaczenie. Jednocześnie zataja przed nim, że jest uzależniona od narkotyków. Paweł nie ma pojęcia, że dawna ukochana bierze je nawet w pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...