Komisarz Alex 16: Zaręczyny (197)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia dowiaduje się o niewierności swojego chłopaka, Konrada. Wzburzona wsiada do samochodu. Podczas jazdy ginie tragicznie w wypadku. Policja ustala, że ktoś celowo uszkodził hamulce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpi poległego Górskiego.

W tym odcinku

Kasia świętuje w klubie narciarskim dwudzieste urodziny. Przybycie Łucji, znajomej Konrada, chłopaka jubilatki, niweczy dobry nastrój. Kasia dowiaduje się o ich intymnych relacjach i odjeżdża autem Konrada. Ginie tragicznie w wypadku. Policja ustala, że ktoś celowo uszkodził hamulce. Gutek i Jagoda przesłuchują Łucję i Konrada. Okazuje się, że mężczyzna trafił już przed sąd za handel dopalaczami. Tymczasem Górski i Lucyna jadą na wieś, gdzie mieszkają rodzice ofiary wypadku. Ojciec nie kryje się ze swoją niechęcią do Konrada. W trakcie drogi powrotnej do Łodzi Górski prosi Lucynę o rękę. Podczas narady funkcjonariusze dochodzą do wniosku, że za uszkodzeniem hamulców może stać skonfliktowany z Konradem diler Fiałek.

Występują

Twórcy

Ładuję...