Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (282)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam otrzymuje od szefowej zegarek i propozycję awansu. Mężczyzna sprzedaje prezent w lombardzie. Za zdobyte pieniądze nabywa łańcuszek dla żony. Ziutek remontuje mieszkanie w starej kamienicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Adam Stetz otrzymuje od swojej szefowej, Lisickiej, kosztowny zegarek i propozycję awansu. Mężczyzna sprzedaje prezent w lombardzie i za zdobyte pieniądze nabywa złoty łańcuszek z serduszkiem dla żony, Lusi. Tymczasem kobieta zaprasza Lisicką do domu na kolację. Pod koniec spotkania córka Lusi i Adama, Miśka, spostrzega, że Lisicka całuje jej ojca w usta. Ziutek remontuje mieszkanie w starej kamienicy. Podczas pracy znajduje mezuzę. Istnieje podejrzenie, że to mezuza jakiegoś rabina. Kaśka zaprasza przyjaciółkę Andżelikę z Mariuszem na koncert. Przypadkiem bilet dostaje Roman. Po koncercie z błogością wspomina wieczór.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...