Columbo | sezon 5 odc. 3

(Columbo: Identity Crisis)

serial kryminalny USA 1975  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rządowy agent do zadań specjalnych Nelson Brenner dowiaduje się, że jego dawny partner wciąż żyje. Brenner musi się go pozbyć. Gdy dochodzi do zbrodni, na miejsce przybywa porucznik Columbo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk), który pracuje w wydziale zabójstw policji w Los Angeles. Zajmuje się głównie morderstwami, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw śledczy jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu i pali cygara. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Rządowy agent do zadań specjalnych Nelson Brenner dowiaduje się, że jego dawny partner, używający pseudonimu Geronimo, wciąż żyje. Mężczyzna ten odkrył w przeszłości, że Nelson jest podwójnym agentem. Brenner musi się go pozbyć, zanim jego mroczny sekret ujrzy światło dzienne. Gdy dochodzi do zbrodni, na miejsce przybywa porucznik Columbo, który tym razem będzie musiał sobie poradzić z prowadzeniem śledztwa w tajemniczym świecie amerykańskiego wywiadu.

Nagrody

Złoty Glob - serial dramatyczny, Złoty Glob - aktor telewizyjny w dramacie

Występują

Twórcy

Ładuję...