Od niemowlaka do przedszkolaka: Twardy brzuszek - czy to powód do obaw? (5)

magazyn poradnikowy Polska 2021  b.o.

W skrócie

Twardy brzuszek u niemowlaka często niepokoi świeżo upieczone mamy. Często to objaw gromadzących się gazów w jelitach, które z kolei prowadzą do kolek. Przeważnie to sytuacja przejściowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Świeżo upieczona mama, tancerka i prezenterka telewizyjna Ida Nowakowska, zdradza, jak radzi sobie w nowej roli. Pokazuje, jak łączy pracę z macierzyństwem i mówi, na co zwraca szczególną uwagę na co dzień. Kamera towarzyszy jej rodzinie podczas ważnych momentów, rejestruje dylematy młodych rodziców i wybory, z którymi muszą się zmierzyć. W programie poruszona zostanie tematyka dotycząca szeroko pojętej pielęgnacji noworodka. Nie zabraknie też kalendarium z istotnymi informacjami na temat szczepień, rozwoju zmysłów wzroku, smaku, czucia czy reagowania na świat zewnętrzny.

Twardy brzuszek u niemowlaka często niepokoi świeżo upieczone mamy. Często to objaw gromadzących się gazów w jelitach, które z kolei prowadzą do uporczywych kolek. Na szczęście, przeważnie to sytuacja przejściowa, ale warto rozważyć inne możliwości.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...