Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (280)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zakochany w Lilce Hubert próbuje zdobyć jej serce. Wybranka jest jednak w związku z zamożnym biznesmenem. Hubert pracuje jako szofer, więc postanawia ukryć prawdę. Udaje, że jest synem swojego szefa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Zakochany w studentce, Lilce, Hubert próbuje zdobyć jej serce. Pech chce, że wybranka jego serca żyje w specyficznym związku z zamożnym biznesmenem, Kondrackim. Choć nie jest zadowolona z tego stanu rzeczy, usiłuje być wobec niego lojalna. Hubert podejrzewa, że dziewczynie podobają się tylko bogaci mężczyźni. Ponieważ pracuje jako szofer, postanawia ukryć przed nią prawdę. Udaje, że jest synem swojego szefa, który prowadzi interesy z Kondrackim. Prawda jednak wychodzi na jaw. Do lombardu przychodzi ojciec Matyldy, nastolatki, która po rozstaniu rodziców mieszka z matką. Chce dla niej urządzić sypialnię w orientalnym stylu. Wizyta dziewczyny przynosi nie lada zaskoczenie. Patrycja postanawia rozwiązać sprawę zadłużeń swojej siostry Blanki. Czeka na nią niespodzianka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...