M jak miłość | odc. 1613

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aleksandra spotyka dawną sympatię. Oboje uświadamiają sobie, że wciąż wiele ich łączy. Argasiński dowiaduje się, że Patrycja zamierza od niego odejść. Aneta sądzi, że ona i Karolina są siostrami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Aleksandra przypadkowo spotyka swoją dawną sympatię, Janka Wójcika. Po zaledwie jednej rozmowie oboje zdają sobie sprawę, że łączące ich kiedyś uczucie wcale nie minęło.Tymczasem Iwona robi wszystko, co może, by tylko uniknąć uciążliwych umizgów ze strony Gutowskiego. Argasiński dowiaduje się, że Patrycja w dalszym ciągu widuje się z Martą oraz że planuje od niego odejść. Mężczyzna postanawia więc zwrócić się o pomoc do zaprzyjaźnionego psychiatry, by w ten sposób zatrzymać małżonkę przy sobie. Olek orientuje się, że został oszukany przez ordynatora kliniki. Ponadto na swojego zastępcę wybrał Karnowskiego. Aneta zaprzyjaźnia się z Karoliną. Zaczyna mieć podejrzenia, że są córkami tego samego mężczyzny. Ich ojcowie mieli tak samo na imię, byli lekarzami i obaj zmarli w takim samym wieku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...