M jak miłość | odc. 1612

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola zabiera do przychodni córkę, która ciągle choruje i ostatnio pojawiła się u niej wysypka. Dziewczyna uważa, że powodem dolegliwości są odpady z garbarni. Rogowscy postanawiają zbadać sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Ola zabiera do przychodni córkę, która ciągle choruje i ostatnio pojawiła się u niej podejrzana wysypka. Dziewczyna uważa, że powodem dolegliwości dziecka są odpady składowane nieopodal w garbarni. Dowiedziawszy się o tym, Rogowscy postanawiają zbadać sprawę. Maria zakrada się do tajemniczych beczek i po kryjomu pobiera próbki. Gdy tylko zauważa ją ochroniarz, w pośpiechu ucieka, raniąc się w rękę. W Grabinie zjawia się Edyta. Zamierza spędzić urlop z ukochanym Tadeuszem. Korzystając ze sposobności, planuje zagarnąć jego majątek. Basia nadal unika kontaktu z Dawidem. Jest zszokowana tym, jak zachował się wobec Kai. Jaszewski przychodzi do szpitala w odwiedziny do kolegi. Na miejscu dowiaduje się, że ten nie żyje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...