Komisarz Alex 16: Randka ze śmiercią (196)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje zamordowana studentka malarstwa. Policjanci dowiadują się, że zbierała środki na leczenie ojca. Górski dociera z ekipą do jednego z łódzkich squatów, w którym mieszka koleżanka zamordowanej.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.04 15:20
TVP Serialelogo
Śr 24.04 8:20
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpi poległego Górskiego.

W tym odcinku

Zostaje zamordowana Irmina Wójcik, studentka malarstwa. Policjanci dowiadują się od znajomych denatki, że zajmowała się zbieraniem środków na leczenie ciężko chorego ojca. Udało jej się zgromadzić wysoką kwotę. W noc morderstwa ktoś ukradł z jej mieszkania komputer. Funkcjonariusze podejrzewają, że złodziejowi chodziło o dane na nim zawarte. Górski dociera z ekipą do jednego z łódzkich squatów, w którym mieszka koleżanka zamordowanej z roku. W międzyczasie wychodzi na jaw, że Irmina miała romans z wykładowcą. Wkrótce policjanci otrzymują anonimową wiadomość, która rzuca na niego cień podejrzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...