Kuchnia (20-ost.)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szef bierze udział w kulinarnym show kompletnie pijany. Przed kamerami zachowuje się obscenicznie. Program oglądają 2 mln widzów. Restauracja przeżywa oblężenie, bo wszyscy chcą poznać skandalistę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życiowe i zawodowe perypetie pracowników renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Jednym z nich jest młody Maks Ławrowski (Patryk Cebulski), który dopiero zaczyna swoją karierę zawodową. Niezdarny chłopak ma wyjątkowy talent do ładowania się w tarapaty.

W tym odcinku

Szef bierze udział w kulinarnym show kompletnie pijany. Przed kamerami zachowuje się obscenicznie. Program oglądają 2 miliony widzów. Restauracja przeżywa oblężenie, bo wszyscy chcą poznać skandalistę. Zachwycony przychodami właściciel postanawia wyprawić bankiet dla pracowników. Maks chce wręczyć Wiki pierścionek, który kupił specjalnie dla niej. Uprzedza go jednak zauroczony dziewczyną biznesmen, który w czasie trwania imprezy daje jej drogi prezent. Pijany Maks ośmiesza się na oczach wybranki i swojego rywala. Następnie opuszcza imprezę w towarzystwie Oli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...