Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (277)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Archeolog Kownacki prowadzi firmę geologiczną, a w wolnych chwilach szuka skarbów. Z tego powodu zaniedbuje żonę. Kiedy zapomina o rocznicy ślubu, kobieta zastawia w lombardzie wykrywacz metali.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Archeolog Kownacki prowadzi z kolegami firmę geologiczną, a w wolnych chwilach wraz z nimi poszukuje skarbów. Ma obsesję na punkcie legendarnego złota hitlerowców i z tego powodu zaniedbuje żonę. Kiedy zapomina o ich rocznicy ślubu, zraniona kobieta zastawia w lombardzie wykrywacz metali. Kownacki nie staje się przez to bardziej zainteresowany żoną i postanawia wyprowadzić się z domu. Adek chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat przeszłości Patrycji. W tym celu umawia się z jej wychowawcą z poprawczaka. Odkrywa prawdę na temat Patrycji i Ryżego. Blanka flirtuje z klientami lombardu, którzy przyszli po telefony komórkowe. Robert odkrywa, że jeden z nich ma narkotyki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...