Kobra - oddział specjalny (12)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Heinrich und Paul)

serial sensacyjny Niemcy 2004  od 12 lat

W skrócie

Heinrich Lisizki staje się świadkiem napadu. Z łatwością pokonuje przestępcę. Dochodzi do wniosku, że sam mógłby kogoś okraść. Wspólnie z przyjacielem postanawia obrabować kasę na wyścigach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Biorą udział w szaleńczych pościgach za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Heinrich Lisizki jest prawdziwym gentlemanem starej daty. Pewnego dnia na wyścigach konnych staje się świadkiem napadu. Bez wahania staje w obronie poszkodowanych i z łatwością pokonuje przestępcę, Zoella. Po tym wydarzeniu dochodzi do wniosku, że równie dobrze sam mógłby kogoś okraść. Wspólnie z przyjacielem Paulem postanawia obrabować kasę na wyścigach. Plan jednak nie powodzi się, gdyż rozpoznaje ich kasjerka, która okazuje się wspólniczką Zoella. Na miejsce zdarzenia przybywają Jan i Semir.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...