Dzielnica strachu: Game over (32)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja znajduje ciało nastoletniego Michała. Komisarz Agata twierdzi, że zginął na skutek przedawkowania. Andrzej nie zgadza się z nią, sugerując, że zabójca chciał, by wszyscy tak myśleli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek to mocne, emocjonujące historie kryminalne rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, niebezpiecznej dzielnicy nieformalnie zarządzanej przez Marię "La Mammy" Potoczną (Grażyna Strachota) i jej syna Marcina Potocznego znanego jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Dochodzenia prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala).

W tym odcinku

Policja znajduje ciało uprowadzonego nastoletniego Michała. Komisarz Agata twierdzi, że zginął na skutek przedawkowania. Andrzej nie zgadza się z nią, sugerując, że zabójca chciał, by wszyscy tak myśleli i upozorował śmierć z przedawkowania. Za teorią tą przemawia fakt, iż chłopak pochodził z dobrej rodziny, a jego najbliżsi nie zauważyli u niego problemów z używkami. Załamany ojciec Michała oskarża dzielnicowego, że policja nic nie zrobiła w tej sprawie. Na komisariacie Andrzej kilkukrotnie spotyka mężczyznę, przy którym Dyżurny dziwnie się zachowuje. Tymczasem córka dzielnicowego Potocznego zostaje nastraszona przez nieznanych mężczyzn, a jeszcze gorsza los spotyka "La Mammę".

Występują

Ładuję...