Dzielnica strachu: Ach, śpij kochanie (31)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na Gorczaku dochodzi do odkrycia, które szokuje nawet zdystansowanego Rafała Noconia. Wieści rozchodzą się po dzielnicy w mgnieniu oka. Karolina zdobywa informacje, które mogą okazać się pomocne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek to mocne, emocjonujące historie kryminalne rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, niebezpiecznej dzielnicy nieformalnie zarządzanej przez Marię "La Mammy" Potoczną (Grażyna Strachota) i jej syna Marcina Potocznego znanego jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Dochodzenia prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala).

W tym odcinku

Tym razem na Gorczaku dochodzi do odkrycia, które szokuje nawet zdystansowanego w wielu sprawach Rafała Noconia. Wieści rozchodzą się po dzielnicy w mgnieniu oka. Karolina zdobywa informacje, które mogą okazać się pomocne, jednak wszystko jest dużo bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać. W innej części Gorczaka pewna kobieta pozbywa się swoich rzeczy, zapraszając wszystkich, by zabierali, co im się podoba. Karolinie oferuje swoją lokówkę. Ta postanawia dowiedzieć się, skąd u niej ta szczodrość. Dzielnicowa niespodziewanie zostaje zaatakowana.

Występują

Ładuję...