Dzielnica strachu: Matka jest tylko jedna (28)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W jednej z kamienic odkryto, że 15-letni Artur oraz jego 11-letni brat mieszkali ze zwłokami kobiety. Sprawa okazuje się jeszcze bardziej wstrząsająca, kiedy wychodzi na jaw, kim była zmarła osoba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek to mocne, emocjonujące historie kryminalne rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, niebezpiecznej dzielnicy nieformalnie zarządzanej przez Marię "La Mammy" Potoczną (Grażyna Strachota) i jej syna Marcina Potocznego znanego jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Dochodzenia prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala).

W tym odcinku

Szokująca sytuacja rozgrywa się w jednej z gorczakowskich kamienic, gdzie mieszkają dwaj bracia. 15-letni Artur oraz 11-letni Jeremiasz żyją normalnie, nic nie robiąc sobie z tego, że w domu znajduje się trup kobiety. Na miejsce przybywa Andrzej Potoczny. Sprawa okazuje się jeszcze bardziej wstrząsająca, kiedy wychodzi na jaw, kim była zmarła osoba. Wkrótce zjawia się też Agata Rychlik. Namawia dzielnicowego, by zrobił sobie przerwę w pracy, kiedy okazuje się, że w kręgu podejrzanych o zabójstwo Ryśka, partnera La Mammy, jest sam Andrzej i jego brat Hrabia. Funkcjonariusz nie stosuje się do zalecenia i zajmuje się sprawą skradzionego sprzętu fotografa. Po pewnym czasie Hrabia składa niespodziewane zeznania w sprawie. Na ich podstawie Maria stawia Andrzejowi poważne i raniące zarzuty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...