Przysięga (513)

(Yemin)

telenowela Turcja 2019-2020  od 12 lat

W skrócie

Özlem obchodzi urodziny. Razem z bratem, Feride i Emirem świętują w restauracji. Zabawę przerywa awantura z pijanym gościem. Hikmet spisuje testament. Songul jest pewna, że dostanie ogromny spadek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci matki mieszkająca na wsi Reyhan (Özge Yagiz) jest zdana na siebie. Dziewczynę odwiedza przybrany wuj, bogaty biznesmen Hikmet (Berkant Müftüler), i namawia do ślubu ze swoim synem Emirem (Gokberk Demirci). Początkowo niechętna, młoda kobieta zostaje niejako zmuszona do złożenia obietnicy, że wyjdzie za nieznajomego mężczyznę.

W tym odcinku

Özlem obchodzi urodziny. Razem z bratem, Feride i Emirem świętują w restauracji. Zabawę przerywa awantura z pijanym gościem. Emir wdaje się z nim w bójkę. Ümit jest zawiedziony postawą Feride. Dziewczyna ma potem wyrzuty sumienia. Kemal rozpieszcza Narin. Pilnuje, by jadła regularnie i nie pozwala jej się przemęczać. Masal cieszy się, że będzie miała rodzeństwo. Hikmet postanawia spisać testament. Songul jest przekonana, że dostanie ogromny spadek jako jego żona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...