Klan | odc. 3876

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klaudia opowiada Bożence o reakcji Górzyńskiego na wieść o jej ślubie. Uważa, że były partner dobrze to przyjął. Michał denerwuje się na ojca, który podjął decyzję w firmie bez konsultacji z nim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Klaudia opowiada Bożence o reakcji Górzyńskiego na wieść o jej ślubie. Uważa, że były partner dobrze to przyjął. Bożenka tymczasem ma już dość bezczynności w szpitalu. Cieszy się, że już niedługo nastąpi rozwiązanie. Miłosz zapisuje się na lekcje karate. Michał denerwuje się na ojca, który podjął wczoraj decyzję w firmie bez konsultacji z nim. Lidia opowiada Januszowi o nowym znajomym jego żony, o którym mówiła jej Zosia. Tymon donosi Agnieszce, że Iwona chce, by była jej świadkową na ślubie. On ma być świadkiem. Andrzej przygotowuje dla Irminy kolację. Wieczorem udaje mu się zrobić kilka kroków przy łóżku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...