Na Wspólnej 17 (2813)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julka mówi Igorowi i Eli, że może wracać sama do domu. Po lekcjach odwiedza Adama. Marta poznaje swoją asystentkę. Dziewczyna jest pełna podziwu dla Konarskiej, która nagrywa program mimo mdłości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Julka oznajmia Igorowi i Elżbiecie, że może już wracać sama do domu. Po lekcjach odwiedza Adama. Nauczyciel szuka pretekstu, by doprowadzić do kontaktu fizycznego z dziewczynką. Wreszcie próbuje ściągnąć jej koszulkę. Marta poznaje swoją asystentkę, Elwirę. Dziewczyna jest pełna podziwu dla Konarskiej, która nagrywa program mimo mdłości. Wieczorem dziennikarka chłodno wita Olafa, wracającego po nocy spędzonej z Adą. Kubicki dowiaduje się wreszcie, że zostanie ojcem, gdy zauważa na szafce powiększony wydruk USG. Izabela ogląda telewizyjny wywiad z mężem. Pisarz zapowiada premierę nowej powieści pt. "Żyjąc z wrogiem". Podejrzewa, że Jerzy chce ją publicznie oczernić. W klubie Brzozowskiej zjawia się przystojny instruktor krav magi. Izabela postanawia go zatrudnić.

Występują

Twórcy

Ładuję...