Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3317

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil wzywa ojca Hao po tym, jak nakrył nastolatków w mieszkaniu. Dochodzi do awantury, a chłopak wykorzystuje zamieszanie, by uciec. Hoffer daje córce szlaban. Wieczorem odkrywa, że Ula zniknęła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kamil wzywa ojca Hao po tym, jak nakrył nastolatków w swoim mieszkaniu. Dochodzi do awantury, a chłopak wykorzystuje zamieszanie, by uciec. Wściekły Hoffer daje córce szlaban. Wieczorem przekonuje się jednak, że Ula zniknęła. Obaj tatusiowie zgłaszają sprawę na policję. Młodzi ludzie śpią w jednym z kontenerów, znajdujących się na terenie firmy Zuzy. Nagle ich schronienie zaczyna się kołysać. Smutny Wiktorek pyta mamę, czy Maks znów wyjedzie. Bardzo przeżywa obecną sytuację, w szkole uderza kolegę. Zostają wezwani rodzice. Po południu mąż prosi Ilonę, żeby dała mu szansę. W tym samym momencie dzwoni Paula, z którą zdradził żonę w Hiszpanii. Po odebraniu telefonu, Zdybicka dowiaduje się, że kochanka przyleciała do Warszawy. Na salę szpitalną, gdzie leży Joanna, trafia pacjentka w zaawansowanej ciąży. Odwiedza ją małżonek z wyjątkowo nieznośnym kilkuletnim synkiem, Tymkiem. Rodzice wyraźnie nie dają sobie z nim rady. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi... Bergowa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...