M jak miłość | odc. 1611

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza razem z dziećmi przenosi się do Gródka. Cieszy się perspektywą rozpoczęcia pracy w miejscowej gazecie. Nie wie, że Bosacki skontaktował się z jej nową pracodawczynią i rozpowiada o niej kłamstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza razem z dziećmi przenosi się do Gródka. Cieszy się perspektywą rozpoczęcia pracy w miejscowej gazecie. Nie zdaje sobie sprawy, że Bosacki skontaktował się z jej nową pracodawczynią i rozpowiada o niej kłamstwa. Wmawia szefowej, że Chodakowska ma w zwyczaju wdawać się w romanse z cudzymi partnerami. Marcin i Jakub próbują pomóc przerażonej klientce, Dorocie. Kobieta porzuciła agresywnego męża. Teraz wraz z synem musi się przed nim ukrywać. Oprawca nie przestaje jej szukać, a nawet usiłuje zamordować. W związku ze zbliżającym się zagranicznym wyjazdem Michał żegna się z przyjaciółmi. Podczas rozmowy z Asią uświadamia sobie, że kobieta wciąż kocha Krajewskiego. Wściekły na rywala wmawia mu, że jest z Chodakowską w związku i oczekują dziecka. Tymczasem nieświadoma tej intrygi kobieta zwierza się Elwirze, że tęskni za Leszkiem i bardzo cierpi, widząc go u boku nowej partnerki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...