Klan | odc. 3875

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta i Paweł spotykają się przy grobie rodzinnym Lubiczów. W drodze powrotnej mijają Mirosława. Elżbieta zaprasza go na Sadybę. Zosia chce się przekonać, czy mama rzeczywiście ma nowego adoratora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Anna dziękuje Gustawowi, że wczoraj był z nią na cmentarzu. Elżbieta i Paweł spotykają się przy grobie rodzinnym Lubiczów. W drodze powrotnej mijają Mirosława. Elżbieta zaprasza go na kolację na Sadybę. Zosia chce się przekonać, czy mama rzeczywiście ma nowego adoratora. Idzie do szkoły jogi. W gabinecie zastaje Tymona. Opowiada o tym Lidce. Michał chce iść z teściową na grób Zyty. Prosi ojca, by zastąpił go podczas spotkania z inwestorem osiedla. Andrzej po raz pierwszy od powrotu ze Stanów widzi się z córeczką. Poznaje także narzeczonego Klaudii, Marcina, i dowiaduje się, że niebawem planują oni ślub.

Występują

Zobacz także

Ładuję...