Brzydula 2 (191)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po nocnych ekscesach w domu Szymczyków panuje napięta atmosfera. Maciek nie wie, co się wydarzyło, ale staje się podejrzliwy. Natalia wyznaje Markowi, że z relacji z Sebastianem nic nie wyjdzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Po nocnych ekscesach w domu Szymczyków panuje napięta atmosfera. Maciek nie do końca wie, co się wydarzyło, ale staje się podejrzliwy. Natalia wyznaje Markowi, że z relacji z Sebastianem nic nie wyjdzie. Dobrzański radzi jej, by grała w otwarte karty. Wszyscy są przekonani, że Bożenka całowała się z Adamem i żądają wyjaśnień. Osaczona dziewczyna dzwoni do Turka. On jednak nie może rozmawiać, bo ma za plecami Aldonę. Dąbrowska uświadamia Uli, że powinna teraz liczyć przede wszystkim na siebie, ponieważ najważniejsi są ona i dzieci. Ania stara się wyjaśnić z Kryspinem sytuację z sypialni. Rozmowę przerywa im Maciek. Sebastian cieszy się na wieczorne spotkanie z Natalią. Ta jednak puka do drzwi pokoju Dobrzańskiego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...