Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3316

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona wyrzuca Maksa z domu. Upija się z rozpaczy, pakując rzeczy męża. Bruno zjawia się pod balkonem ukochanej z wypisanym wyznaniem miłości. Gest przeraża wybrankę - jest w domu z mężem i córeczką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ilona pragnie dowiedzieć się, czy Maks znalazł w Hiszpanii inną kobietę. Milczenie Brzozowskiego tylko potwierdza obawy. Zdybicka wyrzuca go z domu. Następnie upija się z rozpaczy, pakując rzeczy męża. Wieczorem zjawia się on z Wiktorkiem. Ma opory przed zostawieniem synka u żony. Hao budzi Kamila, kiedy krzyczy przez sen. Udaje mu się jednak schować, a Ula tuszuję sprawę kłamstwem. Rano mieszkanie Hofferów odwiedza ojciec nastolatka. Zdenerwowany stwierdza, że ukrywa się tu jego syn. Dziewczyna zaprzecza, ale jej rodzic nabiera podejrzeń. Bruno nie rezygnuje z Natalii. Chce porozmawiać, lecz młoda kobieta odmawia. Co dziwne, po tej wymianie zdań płacze. Po południu Krawczyk zjawia się pod balkonem ukochanej z wypisanym wyznaniem miłości. Gest przeraża wybrankę - jest w domu z mężem i córeczką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...