Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (275)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Malwina dostaje nowy telefon. Cieszy się, że będzie mogła się nim pochwalić Oskarowi. Chłopak wyznacza zadania tym, którzy chcą należeć do jego paczki. Hofer remontuje pokój zdemolowany przez klienta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Malwina dostaje od babci na urodziny nowy telefon i cieszy się na myśl, że będzie mogła się nim pochwalić w szkole zwłaszcza przed inteligentnym i charyzmatycznym Oskarem. Chłopak jest popularny i każdemu zależy na tym, by należeć do jego paczki. Niewiele osób ma świadomość, że wyznacza on potencjalnym kolegom niebezpieczne zadania do wykonania... Mariusz i Ludwika próbują dowiedzieć się czegoś więcej na temat dziwnych pomysłów Oskara. Hofer remontuje pokój zdemolowany przez jednego z jego klientów. Następny zleceniodawca ma dziwne wymagania. Benia nie może przejść do porządku dziennego nad utratą ciąży. Całkiem zmienia swoje życie, by nie dopuścić do tego, by sytuacja się powtórzyła. Beton jest tym zmęczony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...