Lombard. Życie pod zastaw 9 (465)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

U Barskiego zjawia się Skalski, który funkcjonuje zgodnie z ustalonym przez siebie harmonogramem. Na swoją wizytę przeznaczył pięć minut. Jego żona robi wszystko, by partner zaczął żyć normalnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Władek Koziński to mężczyzna w podeszłym wieku, który lubi jeździć na rikszy. Nie podoba się to jednak jego małżonce, Danucie oraz ich synowi. Bliscy martwią się o bezpieczeństwo i zdrowie 67-latka. Uważają, że Władek powinien porzucić swoje hobby. Za namową rodziny mężczyzna postanawia zastawić swój pojazd w lombardzie. Tymczasem w zakładzie zjawia się Skalski, który funkcjonuje zgodnie z ustalonym przez siebie harmonogramem. Na wizytę w tym lokalu przeznaczył równo pięć minut. Jego żona robi jednak wszystko, co w jej mocy, by partner zaczął żyć normalnie. Beton udaje się na spotkanie z Tomczykiem, który został niesłusznie skazany przez prokuratora Ziembińskiego.

Występują

Twórcy

Ładuję...