Agenci NCIS: Los Angeles 8: Kulinda (12)

(NCIS: Los Angeles 8: Kulinda)

serial sensacyjny USA 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ginie rezerwista marynarki wojennej, który strzegł bezpieczeństwa radnego miasta. Sam udaje jednego z pracowników firmy ochroniarskiej powiązanej z kilkoma organizacjami przestępczymi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów elitarnej jednostki marynarki wojennej, która specjalizuje się w tajnych zadaniach. Jej pracownicy, agent specjalny G. Callen (Chris O'Donnel), były komandos Samuel Hanna (LL Cool J), młodsza agentka Kensi Blye (Daniela Ruah) oraz detektyw Marty Deeks (Eric Christian Olsen), przenoszą się w najodleglejsze zakątki globu, by odnaleźć sprawców zbrodni i rozpracować grupy terrorystyczne. W ósmym sezonie tego popularnego serialu udadzą się do pochłoniętej wojną Syrii. Na miejscu stoczą walkę o życie. Ponownie zmierzą się ze zdrajcą we własnych szeregach.

W tym odcinku

Ginie rezerwista marynarki wojennej, który strzegł bezpieczeństwa radnego miasta. Sam udaje jednego z pracowników firmy ochroniarskiej, która jest powiązana z kilkoma organizacjami przestępczymi. Callen i Anna zastanawiają się nad przyszłością swojego związku.

Występują

Twórcy

Ładuję...