M jak miłość | odc. 1609

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wyniki badań rozwiewają najgorsze obawy Jaszewskich. Dawid nie jest jednak poważnie chory. W Grabinie zjawia się Beata, przyrodnia siostra Marzenki. Próbuje zagarnąć spadek po babci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Wyniki badań rozwiewają najgorsze obawy Jaszewskich. Dawid wcale nie jest jednak poważnie chory. Rodzina obiecuje sobie spędzać razem więcej czasu. Basia ma za to nowe zmartwienie. Stara się dowiedzieć, co zaszło między chłopakiem a Kają. Tadeusz nie może zapomnieć o Oli. By odsunąć od siebie natrętne myśli, spotyka się z poznaną w internecie Edytą. Przyjaciółka zjawia się w Grabinie. Wkrótce okazuje się, że nie mniej niż sam Kiemlicz podoba jej się jego majątek. Leon wreszcie czuje się gotowy, by lepiej poznać swoją córkę. Niestety, w trakcie spotkania z Gabrysią niemal wpada w panikę. Kiemlicz składa Uli i Bartkowi zaskakującą ofertę. Chce, by weszli z nim w spółkę. Para nie kryje entuzjazmu. Andrzejek i Marzenka mierzą się z kłopotami. W Grabinie zjawia się Beata, przyrodnia siostra Lisieckiej. Kobieta próbuje zagarnąć spadek po ich babci. Jacek tymczasem decyduje się na sprzedaż siedliska. Marzenka może stracić więc posadę i dom.

Występują

Zobacz także

Ładuję...