M jak miłość | odc. 1608

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Saper, pies Zduńskich, przepada bez śladu. Po upływie kilku godzin Piotrek dowiaduje się, co stało się z czworonogiem. Zwierzę zabrał ich sąsiad, Wiesiek. Za oddanie pupila żąda zapłaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Zduńscy przeżywają trudne chwile, gdy ich pies Saper przepada bez śladu. Po upływie kilku godzin Piotrek dowiaduje się, co stało się z czworonogiem. Zwierzę zabrał ich sąsiad, Wiesiek. Za oddanie pupila żąda zapłaty. Obraża też Kingę, czego Zduński nie potrafi znieść. Traci nad sobą panowanie. Rozpętuje się karczemna awantura. Kamil sądzi, że ktoś nocami przychodzi do jego domu. Zmienia więc zamki. Niedługo potem w willi dochodzi do prawdziwego włamania. Na widok otwartych drzwi Anita wzywa policję. Olszewska prosi prawnika, by miał się na baczności. Jej zdaniem za wszystkim stoi zabójca poprzedniego właściciela. Sądzi, że sprawca miał dług u swojej ofiary. Teraz szuka w domu obciążających siebie dowodów. Anita po raz kolejny nie ma się gdzie podziać. W końcu nie widząc już innego wyjścia z tej sytuacji, zgadza się na propozycję Gryca i nocuje na Wietrznej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...