M jak miłość | odc. 1606

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Argasińska zdradza Marcie prawdę o dziecku. Ostrzega, że Łukasz znalazł się w niebezpieczeństwie. Opowiada jej o groźnych znajomościach męża. Jerzy zakazuje żonie widywać się z rodziną kochanka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Patrycja nadal jest w szpitalu. Mąż nie przestaje jej grozić. Nie zamierza też przystać na rozwód. Marta przychodzi do przyjaciółki w odwiedziny. Argasińska wreszcie zdradza jej prawdę o dziecku. Ostrzega, że Łukasz znalazł się w poważnym niebezpieczeństwie. Opowiada jej o groźnych znajomościach swojego małżonka. Marta jest wstrząśnięta. Rozważa powiadomienie policji. Jerzy zakazuje żonie widywać się z rodziną kochanka. Aneta zaprasza Karolinę do siebie. W dalszym ciągu nie wie, że nowa koleżanka może być jej siostrą. Podczas spotkania orientuje się, że z piłkarką wiele ją łączy. Ania razem z Basią i Jaśkiem stara się znaleźć Damiana. Odkąd uciekł z domu, z nikim nie nawiązał kontaktu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...