M jak miłość | odc. 1607

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza i Marcin wybierają się na pierwszą rozprawę rozwodową. Oboje bardzo to przeżywają, ale wciąż nie potrafią dojść do porozumienia. Chodakowski namawia żonę, by zdecydowali się na separację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza i Marcin wybierają się na swoją pierwszą rozprawę rozwodową. Oboje bardzo to przeżywają, ale wciąż nie potrafią dojść do porozumienia. Chodakowski namawia żonę, by zdecydowali się na razie tylko na separację. Joanna nie ma pojęcia, jak spłacić ogromny dług we Francji. W końcu w rozpaczy zwraca się o pomoc do Michała. Prosi, by zagrał dla niej w kasynie i w ten sposób zdobył potrzebne pieniądze. Ostrowski umawia się z biznesmenem z Hiszpanii. Ten zamierza kupić jego wydawnictwo. Pisarz przystaje na propozycję. Otrzymany zadatek daje zaskoczonej Asi. Oświadcza również, że wyjeżdża za granicę. Wyznaje kobiecie, co naprawdę do niej czuje. Chodakowska przez przypadek dowiaduje się, że Leszek znalazł nową miłość. Jego wybranka, atrakcyjna Luiza, jest medialną gwiazdą. Elwira, mistrzyni tarota, przekonuje jednak załamaną Joasię, że nie powinna tracić nadziei.

Występują

Zobacz także

Ładuję...