M jak miłość | odc. 1610

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szpitalu Magda przechodzi serię badań serca. Paweł zabiera ją na wycieczkę nad Wisłę. Przy wsparciu Zduńskiego Budzyński obmyśla dla żony niespodziankę. Majka wciąż nadużywa dobroci Franki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

W szpitalu Magda przechodzi serię badań serca. Paweł zabiera ją na wycieczkę nad Wisłę. Przy wsparciu Zduńskiego Budzyński obmyśla dla żony romantyczną niespodziankę. Kupuje siedlisko. Podczas wizyty w Grabinie Franka znajduje druhnę. Paweł nie wie, że narzeczona wybrała jego przyjaciółkę. Gutowski zamierza wreszcie znaleźć miłość. W tym celu umawia się na randkę w ciemno. W bistro jego wzrok przyciąga matka Anety, Iwona. Kobieta budzi w nim szczery zachwyt, ale nie reaguje entuzjastycznie na jego awanse. Mimo to góral proponuje jej randkę. Majka wciąż nadużywa dobroci Franki. Nie przestaje okradać lokalu. W końcu jeden z kelnerów zwraca uwagę na brakujące pieniądze w kasie. Wówczas Chojnacka ucieka się do podstępu i nikt nie podejrzewa jej o kradzież.

Występują

Zobacz także

Ładuję...