Brzydula 2 (190)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kryspin żali się Ani, jakie problemy ściągnęła na niego Bożenka. Dziewczyna twierdzi, że miała dobre intencje. Wystawiony przez Natalię Sebastian dowiaduje się, że nowa znajoma była u nich w pokoju.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Kryspin żali się Ani, jakie problemy ściągnęła na niego Bożenka. Dziewczyna twierdzi, że miała dobre intencje. Wystawiony przez Natalię Sebastian dowiaduje się od Marka, że nowa znajoma była u nich w pokoju. Olszański robi się podejrzliwy. Kryspin źle interpretuje słowa nieświadomej jego uczuć Ani. W dodatku Maciek zachęca go do walki o ukochaną, przekonany, że chodzi o Bożenkę. Kiedy Szymczykowie wychodzą na wino do Uli, zostawiają młodych samych z Karolkiem. Sebastian umawia się z Natalią na wieczorny spacer. Rozmowa schodzi jednak na temat Marka. W tym czasie do męża dzwoni Ula. W sypialni Szymczyków dochodzi do niezręcznej sytuacji. Kiedy Maciek bierze prysznic, do Ani zakrada się Kryspin.

Występują

Zobacz także

Ładuję...