Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3315

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula i Hao nie zamierzają się rozstawać. Tymczasem ojciec nastolatka ma już bilety do Wietnamu. Wyposażona w leki na boreliozę Ita planuje wyjazd. Organizuje pożegnalne szkolenie z seksu tantrycznego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Bogdan przeżywa operację żony. Jego niepokój potęguje fakt, że nie otrzymuje żadnych informacji o tym, co się dzieje. Wreszcie lekarz przekazuje mu najnowsze wieści - Joannie usunięto cystę, która rozlała się, gdy ją uderzono. Przerażony Berg pyta o ciążę. Ula i Hao nie zamierzają się rozstawać. Tymczasem ojciec nastolatka ma już bilety do Wietnamu. Młodzi szykują razem obiad. W czasie posiłku starają się przekonać mężczyznę, żeby pozwolił synowi zostać, ale tylko pogarszają sprawę. Nie widząc innego wyjścia, Hao ucieka z domu, a Ula ukrywa go u siebie. Wyposażona w leki na boreliozę Ita planuje wyjazd. Organizuje pożegnalne szkolenie z seksu tantrycznego dla Cieślików, Szulców i Ziębów. Na koniec wręcza Monice prezent, a Damianowi mówi coś na ucho, radzi mu też dbać o miłość. Senator korzysta z podpowiedzi. Wieczorem szykuje dla żony zmysłową niespodziankę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...