Komisarz Alex 16: Śmieciowy biznes (195)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W parku miejskim zostaje zamordowany mężczyzna. Alex doprowadza policjantów do samochodu stojącego na pobliskim parkingu. Auto należy do dziennikarza śledczego Andrzeja Wolińskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpi poległego Górskiego.

W tym odcinku

W parku miejskim zostaje zamordowany mężczyzna. Alex doprowadza policjantów do samochodu stojącego na pobliskim parkingu. Auto należy do dziennikarza śledczego Andrzeja Wolińskiego. Górski i Marta przesłuchują naczelnego gazety, w której pracował podejrzany. Dowiadują się, że Woliński od kilku miesięcy prowadził śledztwo dotyczące nielegalnych wysypisk. Jagoda jedzie do mieszkania reportera. Zastaje tam pobitą kobietę, jak się okazuje partnerkę ofiary, Elizę Wiśniewską. W wieczór zabójstwa wprowadziła się ona do Wolińskiego. Z mężem planowała rozwód, jednak na wieść o jego śmierci załamała się. Drążąc sprawę, Gutek i Jagoda trafiają do należącej do biznesmena Rychtera willi na przedmieściach.

Występują

Twórcy

Ładuję...