Lombard. Życie pod zastaw 9: Wyrodna córka (463)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zofia zanosi do lombardu rodzinne kosztowności, żeby sfinansować matce pobyt w luksusowym domu opieki. Mariusz składa pułkownik Sanak pewną propozycję dotyczącą przechowywanych przez niego dokumentów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Zofia od lat opiekuje się ciężko chorą matką, Marią. Sama traci przy tym zdrowie, więc dostaje od lekarzy zalecenie wyjazdu do sanatorium. Młodsza córka Marii, Małgosia, nie ma czasu się nią opiekować pod nieobecność siostry. Zofia więc zanosi do lombardu rodzinne kosztowności, by sfinansować matce pobyt w luksusowym domu opieki. Decyzja ta nie podoba się jednak ani Marii, ani Małgosi. Mariusz składa pułkownik Sanak pewną propozycję dotyczącą przechowywanych przez niego dokumentów. Tatuator chce zastawić maszynkę do wykonywania tatuaży. Jego klientka nie jest zadowolona z usługi i teraz musi on zebrać pieniądze na odszkodowanie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...