Klan | odc. 3874

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej wspomina Irminie o jej relacjach z Rutką. Kobieta zmienia temat i zaczyna mówić o zbliżającej się rehabilitacji. Paweł informuje asystenta, że Elmed sfinansuje jego leczenie w ośrodku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Andrzej nadmienia Irminie o jej coraz cieplejszych relacjach z Rutką. Kobieta oświadcza, że nie ma się czym przejmować. Zmienia temat i zaczyna mówić o zbliżającej się rehabilitacji. Parę odwiedza Paweł. Informuje asystenta, że Elmed sfinansuje jego rehabilitację w dobrym podwarszawskim ośrodku. Zosia chce się zapisać do szkoły jogi Agnieszki. Mama jest uradowana, ale i zaskoczona jej pomysłem. Ula zostawia Piotrusia pod opieką Żanety i idzie na umówione spotkanie. Grażyna dziwi się kobiecie, że powierza syna osobie, której w ogóle nie zna. U Anny trwa pierwsze spotkanie salonu podróżniczego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...