Troje pod przykrywką (8)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa Gołębia udaje się w podróż autokarem. Agenci muszą zapobiec atakowi terrorystycznemu. Dane operacyjne są skromne. Akcja powinna być przeprowadzona bez rozgłosu, ale to nie w stylu Gawlików.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po tym jak zostali aresztowani i usunięci z policji, bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Pewne nieoczekiwane spotkanie sprawi, że los znowu się do nich uśmiechnie.

W tym odcinku

Ekipa kapitana Gołębia udaje się w podróż autokarem. Sprawa dotyczy misji samobójczej. Agenci muszą zapobiec atakowi terrorystycznemu. Dane operacyjne są skromne. Akcja powinna być przeprowadzona bez rozgłosu, ale to nie w stylu Gawlików. Do autokaru wkraczają w strojach bawarskich śpiewaków i podczas jazdy zabawiają uczestników wycieczki ludowymi przyśpiewkami. Pozostali agenci zdalnie pomagają Gawlikom w identyfikacji zamachowcy. Podczas akcji funkcjonariusze muszą się mierzyć z nieprzewidzianymi trudnościami - atakiem tarantuli, udawaną ciążą i seansem hipnotycznym. Jednak prawdziwe problemy pojawiają się się, gdy bracia trafiają na ślad prawdziwego terrorysty.

Występują

Twórcy

Ładuję...