Na ratunek 112: Nauczycielka (618)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Magda przekonuje ciężarną uczennicę, by zrezygnowała z aborcji i oddała noworodka do adopcji. Kilka dni później zostaje zaatakowana przez ojca dziecka, który zarzuca jej mieszanie się w jego sprawy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Magda uczy angielskiego w liceum. Pewnego dnia w drodze do pracy zauważa swoją uczennicę, Ulę, która nagle zaczyna wymiotować. Okazuje się, że nastolatka jest w ciąży. Dziewczyna pochodzi z bardzo biednej, patologicznej rodziny i nie stać ją na dziecko. Prosi Magdę, by pomogła jej znaleźć lekarza, który dokona aborcji. Anglistka przekonuje nastolatkę, by urodziła i oddała malucha do adopcji. Kilka dni później Magdę zaczepia ojciec dziecka Uli. Chłopak jest pod wpływem narkotyków. Atakuje nauczycielkę, wściekły, że wmieszała się w jego sprawy.

Zobacz także

Ładuję...